رویداد استارتاپی در حوزه اپلیکیشن های دریایی

رویداد استارتاپی در حوزه اپلیکیشن های دریایی

یکی از برنامه های ویژه چهارمین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت، رویداد استارتاپی در حوزه اپلیکیشن های دریایی می باشد که با حمایت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به  منظور جذب سرمايه براي شرکت های نوپا و استارتاپ ها و ایده ها  و با هدف توسعه زیست بوم نوآوري و استارتاپي كشور، برگزار می نماید.

هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رودرروی صاحبین ایده و استارتاپ­ ها با سرمایه­ گذاران است که در ۲ بخش عمومی (شامل ارائه استارتاپ­ ها و ایده ها ) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه گذاران و استارتاپ­ ها) برگزار می­ شود و استارتاپ­ ها می ­توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه گذاران دسترسی داشته باشند. سرمایه­‌گذاران نیز پس از برگزاري جلسات خصوصي، بررسی استارتاپ­ها و میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و … به ارزيابي آنها پرداخته و براي سرمايه گذاري در آنها اعلام نظر خواهند كرد.

دریافت فرم ثبت نام رویداد استارتاپی (اپلیکیشن های دریایی)

مهلت  صاحبان  ایده ، استارتاپ ها و شرکت های نوپا برای ثبت نام در اين رویداد تا 19 مهرماه خواهد بود. متقاضيان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام مي‌توانند به سايت www.irandarya.com   مراجعه و یا با شماره تلفن‌های 76251224   و 5 – 66028963  تماس حاصل کنند.


ad