• صفحه اصلی
  • اخبار
  • گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های حوزه فناوری فضایی
گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های حوزه فناوری فضایی

گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های حوزه فناوری فضایی

صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری سازمان فضایی گردهمایی شرکت های دانش بنیان و استارت‌آپ‌های حوزه فضایی، همراه با نمایشگاه محصولات فضایی و نشست های تبادل فناوری و نوآوری را در تاریخ ۱۷،۱۶و ۱۸ تیرماه ۱۳۹۸ در مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار می‌کند.
به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، این گردهمایی در روز اول با مراسم افتتاحیه و معرفی رویداد، معرفی خدمات صندوق نوآوری وشکوفایی و اقدامات انجام شده توسط این صندوق پیش از برگزاری رویداد، سخنرانی روسای صندوق نوآوری و شکوفایی، سازمان فضایی و پژوهشگاه فضایی آغاز می‌شود.
در ادامه روز اول علاوه بر معرفی حمایت‌های سازمان فضایی، رویداد ریورس پیچ و ارائه نیازهای فناورانه پژوهشگاه فضایی ارائه خواهد شد و در انتها کارگاه‌های تخصصی فرصت‌های کسب وکاری در حوزه سنجش از دور و فرصت‌‌های کسب و کاری ماهواره‌های مخابراتی در کنار پنل فرصت ها، چالش ها و راهکارهای حوزه فضایی برگزار خواهد شد.
روز دوم گردهمایی با همکاری سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تهران به رویداد ریورس پیچ و ارائه نیازهای فناورانه حوزه خدمات شهری و سرویس های مکان محور اختصاص خواهد یافت. همچنین در بعد از ظهر روز دوم کارگاه های نوآوری شهری و کسب وکار هوشمند درکنار پنل کسب و کارهای هوشمند شهری با محوریت کسب و کارهای فضا پایه برگزار خواهد شد.
در روز سوم و انتهایی گردهمایی، سومین رویداد ریورس پیچ با موضوع ارائه نیازهای سازمان منابع طبیعی استان چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد و در ادامه ارائه طرح‌های سرمایه‌پذیر حوزه فضایی به سرمایه گذاران حاضر صورت می‌پذیرد.
بعد از ظهر روز سوم گردهمایی فضایی به انتقال تجربیات شرکت های دانش بنیان این حوزه اختصاص یافته و در مراسم اختتامیه علاوه بر جمع بندی رویداد و خدمات ارائه شده توسط صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت‌های دانش‌بنیان که در قالب برگزاری سلسله جلسات میز پذیرش صندوق طی هفت روز به شرکت‌ها انجام پذیرفت، تفاهم نامه مشترکی بین صندوق نوآوری و شکوفایی و سازمان فضایی ایران به امضا خواهد رسید.
شایان ذکر است، در حاشیه برگزاری هر سه روز رویداد ، نمایشگاه تخصصی این حوزه با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان متقاضی در طبقه همکف مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار خواهد شد.
همچنین جلسات میز پذیرش مختص شرکت‌های دانش بنیان حوزه فضایی برای ۴۶ شرکت دانش بنیان از ۲۵ خرداد شروع شده و تا ۴ تیر ادامه دارد.

علاقه مندان به حضور در این گردهمایی سه روزه و رویدادهای آن می‌توانند با شماره تلفن‌های ۷۷۲۴۰۵۷۶ و۰۹۲۵۶۲۲۵۱۶۴(شرکت کاریز اعتماد مجری برگزاری رویداد) تماس گرفته و یا از طریق لینک EVND.CO/P1MDSنسبت به ثبت نام اقدام کنند.


ad