• صفحه اصلی
  • اخبار
  • نشست تخصصی حکمرانی برای نوآوری‌های فراگیر و اجتماعی برگزار شد
نشست تخصصی حکمرانی برای نوآوری‌های فراگیر و اجتماعی برگزار شد

نشست تخصصی حکمرانی برای نوآوری‌های فراگیر و اجتماعی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، سومین کنفرانس «حکمرانی و سیاست‌گذاری عمومی» با محوریت گذار به نسل جدید حکمرانی به مدت دو روز از 25 تا 26 دی ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد..
در روز اول این کنفرانس، نشست تخصصی-سیاستی «حکمرانی برای نوآوری‌های فراگیر و اجتماعی» از ساعت 8 تا 10 صبح در سالن شیخ بهایی برگزار  شد.
در این نشست دکتر محمدصادق خیاطیان عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی کشور، روح الله حمیدی مطلق رییس هیات مدیره صندوق نوآوری اجتماعی و علی اصغر سعدآبادی کارآفرین حوزه نوآوری اجتماعی به ایراد سخن پرداختند.
لازم به ذکر است کنفرانس حکمرانی و سیاست‌گذاری عمومی با هدف گردهمایی و تعامل محققان و سیاست‌گذاران حول موضوعات اساسی حکمرانی و سیاست‌گذاری عمومی نظیر الگوهای حکمرانی و تنظیم‌گری، معضلات اقتصاد ایران، راهکارهای بهبود فضای کسب‌ و کار، حکمرانی در عصر دیجیتال، نظام حقوقی – قضایی، نظام تقنین، نظام انتخابات و تعامل مردم با حاکمیت، مباحث توسعه‌ای، حوزه بین‌الملل و چالش‌های مرتبط با فرهنگ و جامعه و مسائل زیست محیطی برگزار می‌شود. در این رویداد جدیدترین مسائل، روندها، ابتکارات و همچنین چالش‌ها و راهکارها در هر یک از حوزه‌ها در کنار آخرین اثربخشی‌های سیاستی مورد بررسی قرار گرفت.


ad