جلسه با استارت آپ های پسماند خروجی اجرایی نداشت

جلسه با استارت آپ های پسماند خروجی اجرایی نداشت

به گزارش خبرنگار مهر، زهرا صدراعظم نوری، بعد از استماع صحبت‌های سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در صحن شورا گفت: محیط زیست جهان حال خوبی ندارد و به الطبع محیط زیست ایران و تهران نیز وضعیت مناسبی ندارد.

وی ادامه داد: باید به محیط زیست به عنوان یک حوزه فرابخشی نگاه کنیم تا بتوانیم با عملکرد درست مردم را به آن چه حقشان است، برسانیم.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران، با اشاره به ضرورت وجود برنامه در حوزه حمل و نقل و محیط زیست گفت: در این راستا نقش تکنولوژی و افراد اخلاق و درنهایت استارت آپ‌ها بسیار موثر بوده و باعث بهبود کیفیت زندگی می‌شود.

نوری با اشاره به جلسه‌ای که کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با استارت‌آپ‌ها داشته، گفت: موضوع این جلسه درباره حوزه پسماند بود اما خروجی قابل اجرایی از آن حاصل نشد.

وی اضافه کرد: تقاضا می‌کنم از آنجایی که کمیسیون سلامت شورای شهر تهران آمادگی دارد این موضوع را در قالب کارگروهی به صورت جدی دنباله کند، برنامه سه جانبه‌ای میان شورا، شهرداری و شما ایجاد شود تا بتوانیم علاوه بر کاهش هزینه‌ها در حوزه محیط زیست، شاهد افزایش کیفیت خدمات نیز باشیم.


ad