جذب سرمایه استارت آپ قرارداد های حقوقی

جذب سرمایه استارت آپ قرارداد های حقوقی

Juro ، پلتفرم مدیریت قرارداد پایان به پایان ، مجموعه ای از 4.4 یورو A را به رهبری Union Square Ventures (USV) مستقر در نیویورک (USV) - پشتیبانان توییتر ، Twilio ، اتی و Kickstarter - در موارد نادر ایالات متحده به دست آورده است. سرمایه گذاری اروپا در فناوری حقوقی.

USV در این دور با سرمایه گذاران موجود از جمله Point Nine Capital ، Seedcamp ، Taavet Hinrikus (بنیانگذار TransferWise) و پاول فورستر (بنیانگذار واقعاً) به عضویت درآمد. سری A کل بودجه جمع آوری شده Juro را به 8 میلیون دلار می برد.

Juro قراردادهای حقوقی را از پرونده های استاتیک به قراردادهای پویا و مدولار تبدیل می کند که یکپارچه با فرآیندهای اصلی تجارت مانند فروش و گردش کار HR انجام می شود.

با کمک گرفتن از یادگیری ماشین ، Juro به مشاغل کمک می کند تا قراردادها را حداکثر 96٪ سریعتر از استفاده از فرآیندهای دستی بگذرانند و بینش عمیقی از قراردادها پس از امضا ارائه دهند.

این سرمایه گذاری یک سال قدرتمند را برای ژورو رقم می زند ، که در آن FT Intelligent Business ، Juro را یک مبتکر جهانی در پیمانکاری نامید و مدیرعامل ریچارد مابی به عنوان یکی از ده تکنسین برتر تجارت حقوقی در سطح جهان.

Juro در سال 2016 توسط وکیل سابق Freshfields ریچارد مابی و پاول کوالوویچ تأسیس شد. ژورو در لندن و ریگا دفاتر دارد و بیش از 50،000 قرارداد برای مشتریانی چون Deliveroo ، Skyscanner ، Envoy ، Babylon Health و Reach پردازش کرده است.

Juro از بودجه برای دو برابر کردن در مورد داده های خود استفاده خواهد کرد ، اندازه تیم محصول خود را سه برابر می کند و به گسترش پایگاه مشتری در حال رشد خود در اتحادیه اروپا و ایالات متحده ادامه می دهد. جان بوتتیر ، شریک USV ، به هیئت مدیره پیوست.

ریچارد مبی ، مدیر عامل شرکت ژرو گفت:

سیستم های مدیریت قرارداد با وکلا به طور دائم طراحی شده اند. ما در حال بازسازی قراردادها برای کاربر نهایی هستیم. ما از وقتی با دیدگاه خود برای تبدیل قراردادهای حقوقی به توافق نامه های پویا و مدولار که منعکس کننده و توانمندسازی روابط تجاری است ، خوشحالیم که با USV همکاری کنیم. بسیار جالب است که بسیاری از مشاغل از این رویکرد و پیوستن به جامعه ما حمایت می کنند. "

جان بوت تی وی ، شریک در Union Square Ventures ، گفت:

ما به دنبال بنیانگذاران محصولات با مجهز به تغییر صنعت هستیم. در حالی که ممکن است مدیریت قرارداد جدید نباشد ، مطمئناً دیدگاه تحولگرای ژورو است. هیچ اثبات بیشتری در مورد سهولت استفاده محصول از این واقعیت وجود ندارد که ما مذاکره کرده و دور بودجه را در آن بسته ایم. ما خوشحالیم که از تیم ژورو برای تحقق چشم انداز خود پشتیبانی می کنیم. "

جورو در این معامله توسط ویلسون سونسینی گودریچ و روزاتی و تیلور وسینگ حضور داشت. نمایندگان اتحادیه میدان توسط لاتام و واتکینز و گوندسون دترمر نماینده شدند.


ad