جذب سرمایه استارت آپ اسکوتر برقی

جذب سرمایه استارت آپ اسکوتر برقی

Voi Technology ، پیشروترین اپراتور اسکوتر الکترونیکی خانگی سوئد در اروپا ، امروز اعلام کرد که 77 میلیون یورو از سرمایه گذاران جدید و سرمایه های جدید موجود برای ادامه مأموریت خود برای ساختن یک تجارت ریز تحرک سودآور که آینده تحول شهری را رقم زده است ، جمع آوری کرده است.

از زمان راه اندازی آن در سپتامبر 2018 ، Voi از یک استارت آپ به یک اپراتور حمل و نقل بینایی که محصولات خرد تحرک آنها در حال شکل دادن به شهرها در اروپا است ، تبدیل شده است.

اپراتور اسکوتر الکترونیکی برای ادامه ساختن یک تجارت سودآور در شهرهای موجود و جدید که در آن فعالیت می کند از بودجه استفاده خواهد کرد. علاوه بر این ، سرمایه گذاری می تواند سرمایه گذاری بیشتری در R&D پلتفرم فناوری توسعه یافته داخلی ووی و خودروهای نسل بعدی داشته باشد و منجر به جهش کوانتومی در تجربه مشتری ، اقتصاد واحدی ، برتری عملیاتی و عملکرد پایداری شود. این صندوق ها گسترش سبد محصولات محصولات شرکت میکرو تحرک را تسریع می کنند و به Voi امکان می دهد تا از کسب و کار خود و جایگاه خود به عنوان پیشرو در ارائه دهنده خدمات برتر میکرو تحرک در اروپا سود بیشتری ببرد و تقویت کند. Voi قبلاً در چندین شهر به سودآوری رسیده است.

Fredrik Hjelm ، مدیرعامل و بنیانگذار Voi ، گفت: "در 12 ماه گذشته تقاضای زیادی برای اسکوترهای الکترونیکی ووی از ساکنان سراسر اروپا وجود داشته است اما ایجاد تغییر در نقاط عطف در حمل و نقل در اروپا چیزی بیش از سیل کردن شهرهای هزاران نفری است. اسکوتر ما در حال ایجاد مشاغل طولانی مدت هستیم که به مردم روش جدیدی برای حرکت در اطراف شهرها را می دهد که تمیز ، سریع ، راحت و همچنین سرگرم کننده است. ما قوی ترین اقتصاد واحد از همه همسالان خود را دیده ایم و به بهینه سازی و سرمایه گذاری در آن ادامه خواهیم داد. "

موفقیت ووی ناشی از رویکرد مشارکتی خود در تنظیم ، ایمنی و پایداری است ، که می بیند از نزدیک با مقامات شهری ، سایر اپراتورهای حمل و نقل و سیاست گذاران همکاری می کند تا یک چشم انداز بلند مدت برای ادغام اسکوترهای الکترونیکی در شبکه های حمل و نقل در سراسر اروپا برقرار کند.

از زمان آغاز به کار در سال 2018 ووی از پایگاه استکهلم خود به فعالیت در 38 شهر در 10 کشور اروپایی گسترش یافته است. پس از راه اندازی در میان دیگران ، برلین ، مونیخ ، هامبورگ ، هلسینکی ، اسلو ، نورمبرگ ، دوسلدورف ، مارسی ، بوردو ، اودنسه ، تامپره ، ترکو و وینترتور امسال ، Voi به 4 میلیون کاربر ثبت شده رسیده است ، که بیش از 14 میلیون سوار شده اند.

پر برلیوت ، مدیرعامل Vostock New Ventures ، گفت: "ووی فقط در آغاز توسعه میکرو تحرک مبتنی بر ارزش های سوئدی درست در سراسر اروپا است. به ویژه در آلمان ، بازار بزرگی برای پیشبرد آن وجود دارد. ما هیجان زده هستیم که این بودجه اضافی این شرکت را قادر می سازد نسل جدیدی از اسکوترهای الکترونیکی را معرفی کند که پاکیزه ، خوش بین و ایمن هستند و افراد را قادر می سازند تا به سرعت و به راحتی در شهرهای مورد علاقه خود دور شوند. "

گلدمن ساکس بین المللی به عنوان مشاور مالی منحصر به فرد و نمایندگی محل کار در ارتباط با دور بودجه عمل کرد. قانون هانسن به عنوان مشاور حقوقی ووی عمل کرد.


ad