استارت آپ های اروپا در مقابل آمریکا

استارت آپ های اروپا در مقابل آمریکا

اتحادیه اروپا در مقابل ایالات متحده آمریکا
دو بازار جهانی
هنگام شروع کار ، موقعیت مکانی اهمیت دارد. این فقط به ظرفیت مالی شما ، تمایل شما به ریسک کردن ، و آنچه که نیروی کار فعلی شما قادر است باشد نیست. ایالات متحده و اتحادیه اروپا دارای تنهایی از راه اندازی هستند که برخی از آنها به صنایع میلیارد دلاری تبدیل شده اند. اما ویژگی های اصلی ایالات متحده که آن را از نظر اتحادیه از نظر حمایت از راه اندازی ها از هم جدا می کند چیست؟

Mindset Business اروپا
به عبارت ساده تر ، اتحادیه اروپا در مقایسه با ایالات متحده سرعت آرامتر و ثابت تری دارد. به همه چیز عجله نمی کند. در عوض ، آن را به صبر و برنامه ریزی کامل ارج می نهد. بجای تصمیم گیری برای موفقیت سریع ، استارت آپ ها در اینجا تشویق می شوند که کم کم رشد کنند. بنابراین ، اتحادیه اروپا از اوایل ثبات و مقیاس پذیری را در نظر می گیرد.

برای عادلانه بودن ، ایالات متحده هنوز هم در مورد رقابت كامل و ارزش كلی استارتاپ ها در یك منطقه پیشرو است. اما روشن است که اتحادیه اروپا قصد دارد شکاف بین آنها را ببندد. این موفقیت مداوم را می توان به عوامل مختلفی نسبت داد که در زیر به آنها خواهیم پرداخت.


اهمیت محل
ممکن است استدلال شود که اتحادیه اروپا و ایالات متحده جمعیت متنوعی دارند. دومی کشورهای خود را دارد در حالیکه اولی کشورهای عضو خود را دارد. اما نمی توان انکار کرد که از نظر فرهنگ ، زبان و آداب و رسوم ، اتحادیه اروپا چیزهای بیشتری برای مقابله دارد. این است که با هر یک از اعضا متفاوت است. همه آنها قوانین خاص خود را در مورد مقررات و مدیریت تجارت دارند.

به همین ترتیب ، ایالات متحده از مرزهای باز برخوردار است. شما می توانید بدون نگرانی در مورد اینکه می توانید وارد شوید یا نه ، از تگزاس به جورجیا بروید. اکثر کشورها در اتحادیه اروپا نیز مرزهای بین ایالتی باز دارند ، اما همه ما از معامله با Brexit اطلاع داریم. بنابراین ، یک شرکت نوپا در اتحادیه اروپا باید دقیقاً در کجا می خواهد تجارت را در نظر بگیرد. ممکن است این یک ضرر به نظر برسد ، اما به انعطاف پذیری این استارتاپ کمک می کند.


راه اندازی اتحادیه اروپا باید منابع لازم برای خدمات ترجمه را داشته باشد. گزینه دیگر استخدام شخصی است که به زبان مادری صحبت می کند. به عنوان مثال ، آنها می توانند شخصی را که به زبان دانمارکی صحبت می کند برای انجام خدمات خدمات به مشتری در دانمارک استخدام کنند. مجموعه خاصی از کارمندان را می توان وظیفه کرد تا سیاست ها و مقررات محلی را اداره کنند.

یک استارتاپی که مایل به یادگیری تاریخ و زبان یک ملت خاص باشد می تواند به خوبی سازگار با تغییر باشد. این هدف نه برای جذب بازار اتحادیه اروپا بلکه در جذب بازار محلی است. این به آنها یک پایه اقتصادی قبل از گسترش در سایر بازارهای داخل و خارج از اتحادیه اروپا می دهد. خوشبختانه ، کشورهای عضو اتحادیه اروپا بیشتر همکاری دارند.

دریافت بودجه راه اندازی

در ایالات متحده ، یک کارآفرین به دنبال سرمایه گذاران دشوار نخواهد بود. هنوز هم زمان لازم است تا بخش قابل توجهی از آنها را برای سرمایه گذاری وجوه کافی متقاعد کند ، اما در افرادی که پول برای سوختن دارند ، کمبودی وجود ندارد. سرمایه گذاران فرشته در ایالات متحده بسیار زیاد هستند - آنها همیشه دیدگاه خود را در مورد چیز بزرگ بعدی دارند. آنها می توانند پول زیادی را از دست بدهند اما ممکن است با حاشیه قابل توجهی سود را نیز به دست آورند.

به همین ترتیب ، بسیاری از سرمایه داران در ایالات متحده وجود دارند. تازه کارها فقط باید ایده های خود را برای آنها روشن کنند. ما این واقعیت را تخفیف نمی دهیم که در اتحادیه اروپا نیز سرمایه گذاران وجود دارند. با این حال ، شانس خطرپذیری یک سرمایه گذار در ایالات متحده بیشتر است - و این هم در مرحله اول و هم وقتی استارتاپ ها در نهایت رشد را تجربه می کنند.

البته ، هر دو منطقه از پروژه های تأمین مالی استفاده می کنند. اما اینها باید بیشتر از گزینه اصلی بودجه باشد تا شکل اولیه بودجه. از همه اینها ، عدم تحقق تقاضای هزاران نفر ، ترسناک تر از توضیح برای یک سرمایه گذار فرشته واحد است که چه اتفاقی افتاده است.

ریسک کردن و به حداقل رساندن ضررها
همانطور که انتظار می رفت ، مردم ایالات متحده بیشتر از اتحادیه اروپا تمایل به ریسک کردن دارند. همه در دنیای تجارت می دانند که بیشتر مبتدی ها با شکست مواجه هستند - اما این لزوماً مانع از تلاش مجدد سرمایه گذاران نخواهد شد. سرمایه گذاران در ایالات متحده بی پروا نیستند بلکه از ناشناخته نمی ترسند. اگر آنها جهشی بزرگ را در پیش نگیرند ، ممکن است در وهله اول نتایج مورد نظر خود را بدست نیاورند.

در مقابل ، کسانی که در اتحادیه اروپا نیستند ، در معرض ریسک های بزرگ نیستند. اگر آنها می خواستند بین حقوق مناسب و مدیریت یک راه اندازی خطرناک انتخاب کنند ، بیشتر افراد اولی را انتخاب می کردند. با این حال ، وقتی زمان تعیین تکلیف آنها فرا رسیده است ، آنها هنوز هم مراقبت های اضافی را انجام می دهند. آنها معمولاً از پول خود استفاده می کنند و یا از افرادی که شخصاً آنها را می شناسند ، به جای اینکه به دنبال سرمایه گذاران با جیب های بزرگ اما ناشناخته باشند ، امنیت می یابند.

در کل ، می توانید استارتاپ خود را در هر مکانی داشته باشید و موفق شوید. با این حال ، از نظر نحوه فعالیت سرمایه گذاران و کارآفرینان در اتحادیه اروپا و ایالات متحده تفاوت های چشمگیری وجود دارد. این وظیفه شماست که بدانید مهارت ها و منابع شما در کجا مناسب تر است.


ad