«از رویا تا واقعیت» مدیریت کسب‌وکار

«از رویا تا واقعیت» مدیریت کسب‌وکار

رای آن‌که رویاهایتان را در زمینه یک کسب‌وکار بارور کنید و به نتیجه برسانید، باید نقاط خالی و خاص بازار را شناسایی کنید، راه را از بی‌راهه تشخصی دهید و با فراهم آوردن امکانات و برنامه‌ریزی، رویای خود را محقق کنید.

کتاب «از رویا تا واقعیت» رمز و راز موفقیت در کسب‌وکار را با نکاتی کوتاه و آموزنده به شما یادآور می‌شود. نکاتی که با مطالعه روزانه می‌توانید آن‌ها را به آسانی ملکه ذهنتان کنید و با انگیزه و تلاش در مسیر هدفتان پیش‌ بروید.

در ابتدای بخش «فرمول‌های مدیریت» آمده است: «معمولا مهارت‌های مورد نیاز برای اداره‌ یک کسب‌وکار، با مهارت‌های لازم برای شروع یک پرونده سرمایه‌گذاری یکسان نیستند. ندانستن آن‌چه نمی‌دانید شاید در ابتدا خود نعمتی باشد اما با رشد شرکت تبدیل به یک بلا خواهد شد. کارآفرینان خوب این را می‌دانند و از این قوانین آزمایش شده مدیریت پیروی می‌کنند.»

 

ین کتاب در ۱۴ بخش با عنوان‌های «ده فرمان کارآفرینی»، «فرایند کارآفرینی شما»، «برنامه‌ریزی برای دستیابی به رویا»، «تامین مالی»، «فرمول‌های مدیریت»، «تصمیمات، تصمیمات»، «افراد، پرداخت‌ها و سربلندی»، «فروش! فروش! فروش!»، «مشتریانتان را شاد نگه دارید»، «گسترش و تکامل محصول»، «جهانی‌شدن»، «ایام دشوار»، «ذخیره‌ نقدی و حفظ امتیاز» و «بهره‌برداری یا خروج» تدوین شده است.


ad